El nostre equip

carlos
Carlos Moreno

Director general i soci fundador
carlos@mezcalkoch.com

pedro
Pedro Hernández

Mestre mezcaler y soci fundador
pedro@mezcalkoch.com

axel
Axel Sanchez

Gerent de comercialització
axel@mezcalkoch.com

dulce
Dulce Moreno

Recursos humans i financers
dulce@mezcalkoch.com

alba
Alba Alonso

Projectes ambientals y sostenibles
alba@mezcalkoch.com

irma
Irma Garcia

Administració de marca
irma@mezcalkoch.com

maarten-profile
Maarten Vandecauter

Comerç exterior
maarten@mezcalkoch.com

paquito
Francisco Sosa

Vendes
francisco@mezcalkoch.com

albert
Albert Oliver

Control de qualitat i producció
albert@mezcalkoch.com

Equip Koch
equipo