Our team

carlos
Carlos Moreno

Direktør og stifer
carlos@mezcalkoch.com

pedro
Pedro Hernández

Mezcalmester og stifter
pedro@mezcalkoch.com

axel
Axel Sanchez

Marketingschef
axel@mezcalkoch.com

dulce
Dulce Moreno

Human resources og finans
dulce@mezcalkoch.com

alba
Alba Alonso

Miljø og bæredygtige projekter
alba@mezcalkoch.com

irma
Irma Garcia

Brand management
irma@mezcalkoch.com

maarten-profile
Maarten Vandecauter

Udenrigshandel
maarten@mezcalkoch.com

paquito
Francisco Sosa

Salg
francisco@mezcalkoch.com

albert
Albert Oliver

Kontrol af kvalitet og produktion
albert@mezcalkoch.com

Koch Team
equipo