Ons team

carlos
Carlos Moreno

Directeur generaal en co-oprichter
carlos@mezcalkoch.com

pedro
Pedro Hernández

Mezcalmeester en co-oprichter
pedro@mezcalkoch.com

axel
Axel Sanchez

Marketing Manager
axel@mezcalkoch.com

dulce
Dulce Moreno

Personeels-en financiële zaken
dulce@mezcalkoch.com

alba
Alba Alonso

Milieu en duurzame projecten
alba@mezcalkoch.com

irma
Irma Garcia

Merkenbeleid
irma@mezcalkoch.com

maarten-profile
Maarten Vandecauter

Buitenlandse handel
maarten@mezcalkoch.com

paquito
Francisco Sosa

Verkoop
francisco@mezcalkoch.com

albert
Albert Oliver

Kwaliteitscontrole en productie
albert@mezcalkoch.com

Koch Team
equipo